سرم جوانسازی سلولی پوست لومینس ژنس LUMINESCEلوسیون

این سرم بیشترین میزان فاکتور رشد سلولی و APT-200 انحصاری پیشرفته ژنس، تقویت کننده جوانی، مشتق شده از سلول های بنیادی چربی را دارا میباشد. سرم جوانسازی سلولی لومینس جوانی و شادابی را به پوست شما باز میگرداند. این سرم با فرمولاسیونی توسعه یافته و عصاره مواد اولیه گیاهی مانند عصاره ریشه سیب زمینی شیرین ، یک جوان کننده و احیا کننده بسیار مناسب برای پوست میباشد.
تمایز سلول‌های بنیادین نسبت به فیبروبلاست‌ها به واسطه عملكرد سرم جوانسازی سلولی لومینس در بازیابی سلولی، از ویژگی‌های منحصر به‌فرد سرم جوانسازی سلولی لومینس ژنس محسوب می‌شه که باعث تفاوت چشمگیر این محصول با محصولات مشابه موجود در بازار می‌شه. چرا که به ترمیم بافت سلولی اثر ماندگاری در پوست به جا می‌ذاره. این سرم مانند بوتاکس یا فیلرهای پوستی نیاز به شارژ در بازه‌های زمانی کوتاه مانند شش تا هشت ماه نخواهد داشت.

ویژگی ها :
با آنتی اکسیدان ها و ویتامین ها پوست را احیا میکند
کاهش چروک و خطوط ریز ایجاد شده روی پوست
بازسازی رنگ پوست با تقویت رنگدانه‌های پوست
عاری از هرگونه ترکیبات شیمیایی ناملایم و خشک‌کننده بافت پوست، فتالات، پارابن و سولفات

مواد تشکیل دهنده کلیدی :
APT-200
عصاره ریشه سیب زمینی شیرین

روش استفاده:
ابتدا صورت خود را با یک پاک کننده مناسب کاملا پاک کنید. مقدار مناسبی از سرم را به صورت و گردن خود بزنید و به صورت دایره وار ماساژ دهید تا جذب شود. صبح و شب استفاده کنید.

بهترین حالت بازدهی محصولات سری لومینس ژنس، زمانی خواهد بود که در کنار مصرف محصولات لومینس از دیگر محصولات موجود در پکیج مراقبت پوستی هم استفاده شود. برای مثال پیشنهاد می‌شود هم‌زمان با استفاده از این محصول ، محصولات دیگر مزاقبتی لومینس ژنس (کلینزر ژل شست و شو صورت لومینس، کرم روزانه مرطوب کننده لومینس و کرم شب ترمیم‌کننده لومینس ژنس) هم مورد استفاده قرار بگیرند.
فروشنده: سانتیس
تعداد : موجود
قیمت: 44,640,000 ريال
+
-