اسپری چند منظوره و نرم کننده مو ژنس RVLمراقبت مو

اسپری نرم کننده چند منظوره مو RVL بافتی ابریشمی و درخشان به مو میدهد. استفاده از این محصول موجب حفظ سرزندگی و سلامت بافت مو شده و قسمت های خشک مو را به خوبی آبرسانی میکند.اسپری نرم کننده RVL فاقد از هرگونه پارابن، سولفات و رنگدانه‌های مصنوعی میباشد. این اسپری استحکام بافت خشک‌شده و شکننده مو را افزایش داده و افزایش حالت‌پذیری و قالب‌گیری مو از جمله تاثیرات چشمگیر استفاده از این محصول کمپانی ژنس میباشد.
وجود ترکیبات گیاهیِ سیاهدانه، انگورفرنگی، برگ کاری و آزادیرا کِتااندیکا (درخت نیم) در نرم‌کننده موی RVL منجر به درخشش موها، بافت ابریشمی مو و ماندگاری رطوبت در بافت مو شده است.


ترکیبات موجود در اسپری نرم‌کننده چندمنظوره RVL ژنس:
بوتیلِن گلیکول
پُلی سُربات 20
فُنوکسی اتانول
آمینو‌اسید‌های سویا
روغن دانه‌های فکسی Flaxes
گِلیکو پروتئین
عصاره مخمر
مالتو دِکستِرین
پانتِنول
اتیل هِکسی گلیسیرین
پُلی‌کواتِرنیوم-7
اسید ستریک
نمک‌های معدنی
عصاره‌ی گیاه آکاسیا کُنسینا (شیکاکائی)
روغن دانه جوجوبا
روغن دانه‌ی نایجلا ساتیوا (گُلِ فِنِل)
عصاره‌ اُسیوم تِنوفلورُم (ریحان قدوس)
عصاره‌ی گیاه اِمبلیکا (نوعی انگور فرنگیِ هندی)


مزایای ترکیبات موجود در اسپری نرم‌کننده‌ چندمنظوره RVL:
HTP-6 از ترکیبات انحصاری ارائه شده توسط کمپانی ژنس است که از مخلوط اون با اسیدهای چرب امگا3 به‌منظور حفظ سرزندگی و حالت‌پذیری بافت موی سر استفاده می‌شود.
روغن سیاهدانه، بذر کتان و جوجوبا از دیگر ترکیبات موجود در این محصول هستند که منجر به افزایش استحکام بافت خشک‌شده از موی سر و افزایش حالت‌پذیری و قالب‌گیری مو می‌شود.


روش استفاده:
نرم‌کننده RVL حاوی 120 میلی‌لیتر محتوی میباشد. سریِ اسپری‌شکل بطریِ نرم‌کننده به‌منظور سهولت در استفاده مشتری و پخش یکنواخت محلول نرم‌کننده روی بافت مو خواهد شد.
پیش از استفاده از محلول نرم‌کننده، بطری را به خوبی تکان داده و روی موهای تمیز اسپری کنید.

برای بازدهی بیشتر محصولات ژنس، پیشنهاد میشود هم‌زمان با استفاده از این محصول ، محصولات دیگر مراقبتی ژنس (مانند شامپو مو RVL ) هم مورد استفاده قرار بگیرند.
فروشنده: سانتیس
تعداد : عدم موجودی
قیمت: 10,180,000 ريال