میکرو کرم ایجلس ژنس instantly agelessمراقبت و جوانسازی پوست

میکرو کرم ایجلس ژنس یک میکرو کرم ضد چروک قویست که در زمان بسیار کوتاه و به سرعت علائم پیری پوست را کاهش میدهد. Ageless Instantly با فرمولاسیون دقیق و ترکیب مواد معدنی موجب احیا سریع پوست شده و چین و چروک ها، افتادگی ، منافظ، لک ها و تیرگی پوست را از بین برده و در زمان بسیار کوتاهی بعد از استفاده ظاهری جوان به پوست میبخشد.
این محصول به طور خاص مناطقی که خاصیت ارتجاعی خود را از دست داده اند را هدف قرار داده و کاربران میتوانند فقط در عرض چند ثانیه نتایج چشمگیر آن را مشاهده کنند . از دیگر نکات مهم استفاده از این محصول میتوان به تقویت پوست آسیب دیده و محافظت پوست در برابر رادیکال های آزاد و آسیب های محیطی اشاره کرد.

ویژگی ها:
ظاهر خطوط و چین و چروک های ظریف را کاهش می دهد
ظاهر حلقه های تاریک و کبودی را زیر چشم پاک می کند
ظاهر منافذ پوستی را به حداقل می رساند
به صاف کردن بافت پوست کمک میکند
وزن سبک و فرمول بدون روغن دارد
حاوی پپتید انقالبی آرژیرلین است
می توان با آرایش یا بدون آرایش استفاده کرد

روش استفاده:
یک لایه بسیار نازک را به آرامی به مناطق مورد نظر بمالید ، ناحیه مورد نظر حتما باید مرطوب باشد و 3-2دقیقه ثابت باقی بمانید تا محصول خشک شود ، از باد خنک برای خشک کردن استفاده کنید تا نتایج چشمگیر را مشاهده کنید.
طبق دستور مصرف شود و از تماس با چشم خودداری شود .اگر محصول وارد چشم شد ، با آب شستشو دهید .در صورت بروز قرمزی یا سوزش مصرف را قطع کنید .در صورت حساسیت به لوازم آرایشی با پزشک خود مشورت کنید.


موارد استفاده:
چین و چروک های پیشانی: کرم را به آرامی روی تمام پیشانی بمالید.
ابروها: دقیقا بالای خط طبیعی ابرو خود برای "لیفت ابرو "فوری ، بمالید.
پلک افتاده: درست زیر ابرو خود بمالید .روی پلک متحرک اعمال نشود.
کروفیت (feet s'crow(و چروک زیر چشم و پف زیرچشم: کرم را به آرامی روی کل ناحیه زیر چشم ، از مژه های پایین تا گونه فوقانی و قسمت داخلی تا گوشه بیرونی بمالید.
منافذ صورت: به آرامی کرم را به ناحیه مورد نظر بمالید.

مواد تشکیل دهنده:
آرژیرلین:
به طور گسترده ای شناخته شده است که نتایج قابل توجهی در زمینه ی آنتی ایجینگ تولید می کند . آرژیرلین یک پپتید است که به کاهش ظاهر خطوط و چین و چروک کمک می کند .اگرچه آرژیرلین یکی از شناخته شده ترین درمان های ضد پیری است ، اما همه فرمول ها ممکن است کار نکنند ، زیرا برای دستیابی به حداکثر نتایج ، ترکیب دقیق آرژیرلین مورد نیاز است .توسعه فرمول مناسب یک علم کامل است
سیلیکات سدیم و سیلیکات آلومینیوم منیزیم:
ترکیبی منحصر به فرد از دو سیلیکات متفاوت است که وقتی با هم ترکیب شوند ، باعث سفت شدن پوست می شود .این سیلیکات ها پوست را جمع می کنند تا منافذ کوچکتر به نظر برسند و چین و چروک ها برطرف شده به نظر برسند
فهرست ترکیبات به‌کار رفته در کرم Instantly Ageless ژنس:
آب
اَسِتیل هِگزاپِپتایل
فِنوکسی‌تانول
اتیلِکسیل گِلیسیرین
Yellow 5 (CI 19140)
Red 40 (C116035)
فروشنده: سانتیس
تعداد : عدم موجودی
قیمت: 19,840,800 ريال