کرم شب لومینس ژنس LUMINESCE مراقبت و جوانسازی پوست

کرم شب لومینس با فرمولاسیون منحصر به فرد خود علائم پیری را هنگام خواب ترمیم کند. این کرم حاوی مواد مرطوب کننده و نرم کننده پوست است و با 200-APTانحصاری ژنس خطوط ریز صورت را از بین میبرد و پوستی جوان ، صاف و شاداب به ارمغان میاورد.
کرم غنی که به هنگام خواب به تصیح آسیب های زیست محیطی گذشته و کمک به تقویت و تعمیر مکانیسم های پوست برای آینده میپردازد . کرم شب لومینس حاوی انواع ویتامین ها و آنتی اکسیدان های بسیار قوی است که از بافت پوست در برابر آسیب رادیکال های آزاد محافظت میکند و با نوآوری سلول های بنیادی جوانسازی را در طول شب انجام میدهد
کرم شبانه با ویتامین ها و آنتی اکسیدان ها مخلوط شده است. و در واقع پوست را تغذیه می کند. با پوستی که تازه شده و دوباره نیرو گرفته بیدار شوید.

ویژگی ها :
بازگرداندن شادابی و درخشندگی به پوست
آبرسانی عمیق و قوی پوست
رساندن مواد اولیه ضروری به پوست
بازیابی و ترمیم پوست پوست با انتی اکسیدان ها و ویتامین ها
از بین بردن علائم پیری مانند چین چروک ها و افتادگی پوست

مواد تشکیل دهنده ی لکیدی :
APT-200
عصاره های گیاهی :هندوانه ، عدس ، سیب ، چای سزب ، گل بنفش بنفش ، شاه توت س یاه و خیار

نحوه استفاده :
بعد از تمیز کردن پوست صورت با پاک کننده مناسب مقدار کمی ار کرم شب لومینس را با نوک انگشتان به پوست بمالید، به طور یکنواخت در حرکات دایره وار به سمت بالا صورت و گردن خود را به آرامی ماساژ دهید.

بهترین حالت بازدهی محصولات سری لومینس ژنس، زمانی خواهد بود که در کنار مصرف محصولات لومینس از دیگر محصولات موجود در پکیج مراقبت پوستی هم استفاده شود. برای مثال پیشنهاد می‌شود هم‌زمان با استفاده از این محصول ، محصولات دیگر مزاقبتی لومینس ژنس (کلینزر ژل شست و شو صورت لومینس، کرم روزانه مرطوب کننده لومینس و سرم جوانسازی سلولی پوست لومینس) هم مورد استفاده قرار بگیرند.
فروشنده: سانتیس
تعداد : عدم موجودی
قیمت: پس از تخفیف : 31,065,000 ريال
32,700,000 ريال