قرص زن پرایم سم زدا ژنس ZEN Primeلاغری و تناسب اندام

محصولات خانواده زن Zen، سری خاصی از محصولات ژنس هستند که به کنترل و کاهش وزن، زیبایی و تناسب اندام و تغذیه بدن با منبعی غنی از پروتئین، مواد معدنی و ترکیبات موردنیاز و الزامی بدن تهیه و تولید شده اند.
قرص زن پرایم سم زدا ZEN Prime ژنس با فرمولاسیون خاصی که دارد ، بدن را پاکسازی میکند. این فرمول انحصاری از گیاه خار مریم (Milk thistle) با سازگاری بالا با جگر و کبد، طیف کاملی از آنزیم‌های گیاهی، روغن هسته انگور، ریشه قاصدک (dandelion root) و جونیپر بری (Juniper berry) هست که در فارسی به اون درخت عرعر هم می‌گیم. این مواد اولیه کلیدی سال‌هاست که در طب گیاهی مورد استفاده قرار می‌گیرند و هر یک از آن‌ها در زمینه پاکسازی بدن، از ارزش خاصی برخوردار میباشد.


مزایای ترکیبات مورد استفاده در قرص‌های زِن پرایم ژنس – Zen Prime:
عصاره میوه خار مریم که شامل حداقل 80% سیلی مارین Silymarin (با فرمول C25H22O10 که با نام سیلی بینین Silibinin هم شناخته می‌شه) تشکیل می‌ده، روغن هسته انگور، عصاره ریشه قاصدک و عصاره میوه جونیپر از اقلام دیگر تشکیل دهنده این ترکیب هستند.

ترکیبی از آنزیم‌های هاضمه (دایجستیو Digestive) نیز در این محصول وجود دارند:
مالتو دکسترین Maltodextrine
دسکستِروز Dextrose
کلسیم کربنات Calcium carbonate
دکسترین سیب‌زمینی Potato dextrine
دی کلسیوم فسفات Dicalcium phosphate
دکسترین نشاسته Cassava dextrin
سیلیس Silica
لاکتوز Lactase
اسید پروتیز (نوعی آنزیم هضم‌کننده پروتئین) Acid Protease
آمیلوگلوکوزیداس Amyloglucosidase
سلولاز Cellulase
آمیلاز Amylase
پروتیز Protease
لیپاز Lipase

روش استفاده:
دو عدد از قرص‌ها رو پیش از حجیم‌ترین وعده‌ی غذایی روزانه‌تون با آب (تاکید می‌شه فقط با آب و نه هیچ نوشیدنی دیگه‌ای) نوش جان کنید.
فروشنده: سانتیس
تعداد : عدم موجودی
قیمت: 9,410,000 ريال