شنبه تا 5 شنبه از ساعت 8:30 الی 16 - تلفن پشتیبانی : 05191025654

بازی فکری تله پاتی بازی فکری و آموزشی

بازی تله پاتی یکی از بازی های مهیج و اعتیاد آور ذهنی میباشد که در آن بازیکنان به تیم های دو نفره تقسیم میشوند یک رنگ را انتخاب کرده و آماده ی رقابت می شوند.هم تیمی ها باید تا جای ممکن مثل هم فکر کنند و تصمیم گیرند و ذهن هایشان را به هم وصل کنند تا بتوانند بیشترین کلمه های یکسان را داشته باشند.
روش بازی:
در هر دور از بازی تله پاتی یک نفر از هر گروه به عنوان عضو فعال انتخاب می‌شود که مسئول تاس ریختن با لیوان است.تاس‌ها را در لیوان تکان می‌دهند تا یک رنگ از تاس رنگی و یک عدد از تاس عددی مشخص بشود.روی کارت موضوعات کنار هر موضوع یکی از رنگ‌های وجه‌های تاس مشخص شده و رنگی که عضو فعال از تاس ریختن مشخص کرده بیانگر موضوع روی کارت موضوعات است. در این قسمت میبایست موضوع را بخوانید و به همه اعلام کنید اما عددی که از تاس عددی مشخص شده را فقط اعضای فعال می‌دانند. عددی که تاس مشخص کرده تعداد مورد نیاز جواب مشترک است که برای برنده شدن در آن دور از بازی باید بدست آورید.
یکی از اعضای فعال یک کارت بر‌می‌دارد و موضوع روی آن را می‌خواند، مثلا: حیوانات جنگلی
بعد با گفتن کلمه شروع همه باید شروع به نوشتن کنند.دیگر اعضا باید هر تعداد جوابی که به ذهنشان می‌رسد را بنویسند.در آخر هم اعضای فعال باید مراقب باشند و هر زمان احساس کردند که تیمشان همان تعداد مورد نیاز جواب مشترک را نوشته باید اعلام توقف بازی را بدهد.
مشخصات:
ابعاد70*260*260 میلی‌متر
مناسب برای 15 سال به بالا
محتویات بسته
دارای 1 صفحه بازی
دارای 35 کارت بازی
دارای 4 جفت مهره
دارای 2 تاس
دارای 1 دفترچه
دارای 1 لیوان مخصوص تاس ریختن
دارای دفترچه راهنمای فارسی
فروشنده: سانتیس
تعداد : موجود
قیمت: 1,500,000 ريال
+
-