شنبه تا 5 شنبه از ساعت 8:30 الی 16 - تلفن پشتیبانی : 05191025654

بازی فکری چینرو chineroبازی فکری و آموزشی

بازی چینرو یه بازی ساده و رنگارنگ میباشد . چسنرو یک بازی 2 تا 6 نفرست که از افراد 5 سال تا 105 سال میتوانند به راحتی با آن سرگرم شوند و لذت ببرند.
در روش این بازی گردونه را بچخانید، با دقت نگاه کنید و نشان‌های هم‌رنگ یا هم‌عدد با زمینه‌ت را پیدا کنید و به سرعت آنهارا بردارید. چینرو یه بازی جذابه که به شدت توانایی الگویابی و طبقه‌بندی و سرعت عمل شما را تقویت کرده و موجب عملکرد بهتر در کارهای گروهی میشود.
مهمترین اصل بازی چینرو سرعت عمل میباشد.
روش چیدمان بازی:
یکی از درهای استوانه را داخل جعبه قرار دهید و استوانه را روی قسمت چرخان صفحه‌ی بازی قرار دهید. نشان‌های رنگی را بر زده و داخل استوانه بریزید.
هرشخص یک کارت برمیدارد
هرکارت دارای دو روی سبز و روی بنفش میباشد.
روی سبز مرحله ساده و روی بنفش مرحله دشوار میباشد.
هرمرحله روش بازی مخصوص به خودش رو داره.
این محصول دو روش بازی دارد

روش اول بازی:
مناسب کودکان بالای 5 سال
در این بازی ابتدا تمام نشان ها را روی میز با هم مخلوط می کنیم و سپس آن ها را درون استوانه میریزیم. استوانه روی صفحه ی بازی قرار می دهیم. بعد به هر بازیکن یک کارت بازی می دهیم. برای کودکان پنج سال از روش اسان یعنی کارت های سبز شروع به بازی کنید. یکی از بازیکن ها گردونه ی بازی را یک دور می چرخاند و تا خانه های خالی با نشان پر شود. بعد همه ی بازیکن ها باید همزمان به دنبال نشان هایی بگردند که روی کارت خودشان وجود دارد و با گفتن نام آن عدد نشان را روی فحه ی خودشان قرار دهند. اما چند نکته :

هر بازیکن هر بار فقط یک نشان را می تواند بردارد پس همه ی نشان ها را یک دفعه جمع نکنید.
وقتی همه ی نشان های روی صفحه تمام شد یا دیگه هیچ بازیکنی نمی توانست نشانی از زمین بردارد بازیکن بعدی گردونه را می چرخاند.
در دور بعدی باید نشان ها را متناسب با نشان های رویی کارت بازی تان بردارید.
بازی تا جایی ادامه پیدا می کند که تمام نشان های داخل استوانه تمام شود.
برای کودکان می توانید فقط بر طبق رنگ بازی کنید. مثلا اگر روی کارتتان عدد 2 زرد بود کودک فقط نشان های زرد را بردارد و روی آن عدد بگذارد. کم کم که در این مدل بازی استاد شد ان وقت بر طبق رنگ و عدد انتخاب کند.
روش دوم بازی:
برای کودکان بالای 9 سال
در این روش تمام مراحل آماده سازی بازی به همان روش قبل انجام می شود . تنها تفاوتی که در این روش وجود دارد این است که وقتی قرار است نشان ها را روی صفحه ی بازی بگذاریم باید یک عدد بیشتر یا یک عدد کمتر را انتخاب کنیم. یعنی وقتی روی کارت بازی عدد 5 وجود دارد بازیکن ها باید خیلی سریع یکی یا هردوی عدد های 4 و 6 را روی آن خانه ی کارت بازیشان بگذارند.
در پایان این بازی کسی برنده است که بتواند با نشان هایش برج بلندتری بسازد.

فروشنده: سانتیس
تعداد : موجود
قیمت: 1,190,000 ريال
+
-